Akupedia:Gizlilik ilkesi

Akupedia sitesinden
Bu revizyon, sayfanın hem onaylanmış hem de en son revizyonudur.
Şuraya atla: kullan, ara

Akupedia bilginizi dünyayla paylaşmanız için kuruldu ve katılımlarınızı paylaşıyoruz.

Üye profilleri de dahil herhangi bir Akupedia sitesinde bir paylaşım yaptığınızda, her parçasının sizin tarafından oluşturulduğu, düzenlendiği ve ya silindiği bir halka açık kayıt yapıyorsunuz. Katılımlarınız (Sadece bir şeyi silmek bile olsa) yapılış tarihi ve isminizle beraber (eğer kayıt oldu iseniz) ve ya IP Adresi ile beraber (eğer kayıt olmadı iseniz)gösterilecek.

Bu sözleşme aksini iddia etmedikçe, Akupedia'da aktif olarak paylaştığınız bilgi, kişisel bilgiler de dahil, halka açık bir şekilde görünür ve arma motorları tarafından bulunabilir. İnternetteki bir çok şey gibi, dağıttığınız bilgi de başkaları tarafından kopyalanabilir ve dağıtılabilir. Lütfen kalıcı olarak halka açık kalmasını istemediğiniz bilgileri paylaşmayın, mesela katılımlarınızda gerçek adınızı ya da yerinizi belirtmeyin.

Hesap Bilgileri & Kayıt

Üyelik açmak mı istiyorsunuz? Güzel! Ancak, kullanıcı adınız herkes tarafından görülebilir bu yüzden lütfen gerçek adınızı kuallanıcı adı olarak kullanmadan önce iyi düşünün. Üyelik açmak istemiyor musunuz? Sorun değil! Akupedia'da okuma ya da paylaşım yapmak için üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak, eğer üye olmazsanız, sizin yaptığınız paylaşımlar IP Adresi'niz ile beraber alenen gösterilecek.

Yaratıldığı zaman, kullanıcı hesapları tamamiyle silinemez. (ama profilinizdeki bilgilerinizi silebilirsiniz). Çünkü sizin açık katkılarınız yazarlarıyla (siz!) ilişkilendirilmelidir.

İletişim

Eğer bu gizlilik politikasıyla ilgili sorularınız veya önerileriniz olursa lütfen bize ulaşın.

Teşekkür ederiz!